Unboxing na dzień książki

Nie do końca rozumiem sens tworzenia filmików unboxing. Jednak gdybym zajmował się tylko rzeczami, które rozumiem, miałbym dość nudne życie. W związku z tym na zakończenie Światowego Dnia Książki coś nowego, innego i niespodziewanego. Unboxing świeżutkiej paczki z Helionu. Studzę jednak emocje – nie ma filmiku. Co prawda zacząłem takowy kręcić, ale braki sprzętowo-kadrowe sprawiły, że musiałem się poddać i jedyne co mam to kilka zdjęć.

Książki zamówiłem w niedzielę, w ramach którejś kolejnej promocji Helionu. Skusiłem się na… To się okaże pod koniec. W każdym razie odwiedziłem dzisiaj (wtorek) – a jakże – paczkomat (co w tym przypadku oznaczało dodatkowe 7pln za przesyłkę) i odebrałem stamtąd paczkę. Oto ona:

Paczka z Helionu

Na scenę wkracza narzędzie czynu:

Paczka i nóż

Po krótkiej szarpaninie – dowodzącej, że noża nie powinienem używać nawet do smarowania kanapek – taśmy musiały się poddać:

Przecięta taśma

I oto wyłania się zawartość:

Otwarta paczka

Moje najnowsze nabytki to:

Książki!

HTML5. Nieoficjalny podręcznik, JavaScript i jQuery. Nieoficjalny podręcznik oraz wybrana jako dodatek z “bezcennego koszyka” Kompozycja zdjęć. Kreatywna fotografia – być może dzięki tej książce następne zdjęcia, które znajdą się na tym blogu, będą się już jakoś prezentować. Choć niczego nie gwarantuję.

Książki ledwo rozpakowane, więc recenzji jeszcze brak. Będą “na A.S.A.Pie”.

Podczas tworzenia tego materiału żadne książki ani żaden informatyk nie odnieśli obrażeń.

Jedna myśl nt. „Unboxing na dzień książki

  1. Czyli nieoficjalnie będziesz doskonalić swoje umiejętności JS, JQ i HTML5. To kiedy _oficjalnie_ staniesz sie specjalistą? 😀