O autorze

Nazywam się Wojtek K. Hildebrandt.

Jestem programistą i wielkim entuzjastą technologii. Zwłaszcza technologii przez wielkie T, tej zmieniającej ludzkie życie – nie ważne, czy ma postać wielkich systemów, czy małej, prostej aplikacji. Z nieco bardziej filozoficznego punktu widzenia, fascynują mnie sposoby, w jakie technika rozwiązuje nasze problemy, intryguje jak stwarza nowe i jak ta pętla się zamyka.

Zawodowo poruszam się głównie w technologiach webowych. Uczę się ciągle czegoś nowego w tym temacie – bo nie da się inaczej (_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ – miejsce na wstawienie wyświechtanych frazesów na ten temat). Staram się też nie zamykać na pozostałe technologie w IT, na ile starcza czasu.

Po godzinach uwielbiam wszelkie tematy związane z transportem – motoryzacją, koleją, lotnictwem, żeglugą.

Czytam – chętnie i nie tak mało. Nie tylko beletrystykę (czyt. książki bez kodu źródłowego), ale również książki z zakresu IT, zarządzania i podobnych. A jako typowy Polak, mając na każdy temat 1,5 opinii, czasem się nimi dzielę, skrobiąc krótkie recenzje.

Fajnie (albo i nie) – powiecie – ale co z tego? Otóż to, że na te właśnie tematy będą wpisy na tym blogu.

Będzie technologicznie – poznacie moje podejście do różnych zagadnień, sposoby rozwiązywania napotykanych problemów i (unikania ich na przyszłość) – tak od strony tworzenia kodu, jak i wykorzystania gotowych narzędzi. Może czegoś się tu nauczycie, może ja nauczę się czegoś od Was.

Będzie krytycznie – o książkach, które przeczytałem.

Będzie wesoło, choć to zależy od indywidualnego poczucia humoru.

Czasem będzie też gorzko lub filozoficznie.

A przede wszystkim, mam nadzieję, że będzie ciekawie – dla Was, ale i dla mnie.

Zapraszam!

2 myśli nt. „O autorze

    • Trwało to, ale dokopałem się do Twojego komentarza. RSS dorobił się ikonki w menu. Przepraszam za zwłokę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *